021-44012068

افتتاح نمایشگاه گیاه شناسی آنتالیا

افتتاح نمایشگاه گیاه شناسی آنتالیا

به دنبال کاهش استقبال از تورهای ترکیه به دلیل نا امنی و تهدیدهای تروریستی،برگزاری نمایشگاه بین المللی گیاه شناسی در آنتالیای ترکیه بار دیگر گردشگران را از سراسر دنیا به این کشور می کشاند تا بار دیگر صنعت گردشگری ترکیه را رونق بخشد.
شنبه 4ام اردیبهشت مصادف با 22 ام آوریل 2016یکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی سال نمایشگاه گیاه شناسی آنتالیا در منطقه ی Aksu آنتالیا درهایش را به روی بازدیدکنندگان از سراسر دنیا گشود تا بار دیگر هنرنمایی در زمینه ی گل و گیاه گردشگران را تشویق به خرید تور آنتالیا کند.نمایشگاه امسال با تم “گل و کودکان” با شعار  “جهان سبز برای نسلهای آینده” پس از 160سال قدمت برای اولین بار در کشور ترکیه شهر آنتالیا به مدت 121روز برگزار می شود و فرصتی است تا ترکیه میراث فرهنگی و تاریخی،تنوع زیستی و پتانسیل کشاورزی خود را به جهانیان معرفی کند.

نمایشگاه گیاه شناسی آنتالیا

نمایشگاه گیاه شناسی آنتالیا

رویداد فوق با حضور رئیس جمهور رجب طیب اردوغان، نخست وزیر احمد داوود اوغلو،وزرای کابینه  و وزرای بیش از 10 کشور جهان در محل برگزاری رویداد افتتاح شد.محل برگزاری نمایشگاه زمینی به وسعت 650هزار متر مربع است که شامل فضای سبز،دریاچه و محل تردد بازدیدکنندگان می شود.
فضای سبز مجموعه توسط 25هزار گیاه و درخت از 120گونه تزئین شده است.به علاوه درخت زیتونی با قدمت  945سال از ازمیر ترکیه به محل برگزاری آورده شده و مجدد داخل خاک کارگذاشته شده است.در نمایشگاه باغهای سنتی با الهام از باغهای ترکی و دیگر کشورهای جهان نیز طراحی و ساخته شده اند.
مجموعه ی نمایشگاه به مدت 3سال با هزینه ی بالغ بر 604میلیون دلار ساخته شده است.انتظار می رود نمایشگاه امسال در طول 191 روز برگزاری بیش از 8میلیون بازدید کننده از بیش از 50کشور دنیا داشته باشد که می تواند برای اقتصاد ترکیه بسیار خوشحال کننده باشد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.