021-44012068

در هتل گرند هیلاریوم استانبول اقامت کنید

در هتل گرند هیلاریوم استانبول اقامت کنید

استانبول مانند بسیاری از شهرهای دیگر، به خصوص شهرهای کشور ترکیه، در نوروز شاهد گردشگران بسیاری است، حتی بسیاری از افراد به این شهر سفر میکنند تا لباسهای نوروزی خود را از مراکز خرید استانبول، تهیه کنند.

در این شهر انواع و اقسام هتلها وجود دارد که شما میتوانید با توجه به سلیقه و بودجه ی خود یکی را انتخاب کنید. اما با توجه به آنکه خرید تور نوروز 96 کمی گران تر از تورهای معمولی در low season است، بهتر است به سراغ هتلهای کم ستاره تر استانبول بروید.

یکی از هتلهای استانبول مناسب برای سفر نوروزه ی شما هتل 4ستاره ی گرند هیلاریوم است. در خرید پکیج تور استانبول نوروز 96 در لیست هتلهای با قیمت مناسب حتما این هتل زیبا و مجهز را در نظر بگیرید. در ادامه به معرفی  این هتل می پردازیم:

معرفی هتل 4ستاره ی گرند هیلاریوم استانبول

هتل گرند هیلاریوم در محله ی تاریخی و قدیمی آکساری در نزدیکی مکانهای توریستی مهم استانبول واقع شده است.مسجد سلطان احمد ، کاخ توپقاپی و موزه ی باستان شناسی استانبول در کمتر 3کیلومتری هتل واقع شده اند.شاید اگر حوصله کنید بتوانید با پای پیاده خود را به این مکانها برسانید و از گردش داخل شهر لذت ببرید.به علاوه فرودگاه استانبول نیز در فاصله ی 12کیلومتری هتل قرار دارد.

تور استانبول با هتل گرند هیلاریوم

تور استانبول با هتل گرند هیلاریوم

تور استانبول با هتل گرند هیلاریوم

تور استانبول با هتل گرند هیلاریوم

تور استانبول با هتل گرند هیلاریوم

تور استانبول با هتل گرند هیلاریوم

این هتل خیلی بزرگ نیست ولی می توانید در اتاقهای ان به خوبی استراحت کنید.تمامی 74 اتاق هتل مجهز به آخرین امکانات روز دنیا هستند و با طراحی زیبایشان آرامش شما را تامین می کنند.از جمله امکانات اتاقها باید به تلفن ،اینترنت WIRELESS  ،تلویزیون ماهواره ای ،سیستم تهویه ی هوا، مینی بار ، حمام مجهز به سشوار و تخت خوابهای راحت اشاره کرد.

هتل امکانات جانبی دیگری را نیز در اختیار مهمانان هتل قرار می دهد.از جمله آنها باید به رستوران با ظرفیت 150 نفر،لابی،بار ،سونا ،حمام ترکی ، سالن ماساژ ، استخر ، سالن بدنسازی و تالار با ظرفیت 50 تا 75 نفر اشاره کرد.

بدون شک با رزرو این هتل در یکی از زیباترین مناطق ترکیه از تور استانبول نوروز 96 خود نهایت رضایت را از آن خود خواهید کرد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.