021-44012068

تورهای استانبول تا اقامت در هتل کریستال و نمایشگاهی درخشان

تورهای استانبول تا اقامت در هتل کریستال و نمایشگاهی درخشان

یک پیاده روی کوتاه از میدان تقسیم استانبول شما را به هتل چهار ستاره ی کریستال استانبول می رساند.هتلی که مسافران تورهای استانبول به دلیل نزدیکی آن به مراکز گردشگری و از همه مهمتر میدان اصلی تقسیم انتخاب می کنند.

در استانبول رزرو هتل  از تنوع بسیاری برخوردار است و گردشگران شاهد تنوع بسیار در هتلها هستند. گاهی کافی است درباره ی هتلهای مقصد بدانید، آن هنگام رزرو هتل برایتان سهل و آسان میگردد.هتل چهار ستاره ی کریستال از آن دست هتلهایی است که اقامت در آن گردشگران را پشیمان نمی کند.

از مشخصه های هتل کریستال استانبول می توان به استخرسرپوشیده ی بزرگ سنگ مرمر آن اشاره کرد که بهره بردن از آن بسیار لذت بخش خواهد بود.

هتل کریستال استانبول

از استخر بزرگ مرمر که بگذریم اتاق های هتل کریستال استانبول بسیار بزرگ و دلباز هستند و دارای تلویزیون های صفحه تخت، چای و قهوه ساز، اینترنت رایگان ،مینی بار،تخت خوابهای راحت و مبلمان و دکوراسیون زیبا و حمام خصوصی هستند.

اتوبوس و تراموا در نزدیکی هتل کریستال استانبول  دسترسی را به مراکز خرید و رستورانها و مراکز دیدنی آسوده کرده است. لازم به ذکر است که هتل 20 کیلومتر تا فرودگاه آتاتورک فاصله دارد که این فاصله ی اندک برای مسافران توهای استانبول بسیار لذت بخش خواهد بود، چرا که در پی آن یک ترانسفر کوتاه مدت فرودگاهی را تجربه میکنند.

حال که اقامت در این هتل را ترجیح داده اید، برای شما پیشنهادی درخشان داریم. علاقه مندان به طلا و جواهر میتوانند از تور نمایشگاه طلا و جواهر استانبول استفاده کنند و یک تیر و دو نشان بزنند. دیدن از انواع طلا و جواهرات زیبا سفر شما را درخشان تر خواهد کرد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.