021-44012068

هر آنچه دنیا از یک اقامت رویایی انتظار دارد

هر آنچه دنیا از یک اقامت رویایی انتظار دارد

برای آنکه یک سفر رویایی را در شهر زیبای آنتالیا تجربه کنید، کافیست لیستی از بهترین هتلهای این شهر تهیه کنید و بهترین آن را اقامت کنید. با توجه به سفر سالانه تعداد زیادی از گردشگران به این شهر، تعداد اقامت های لوکس آن بسیار زیاد است. اما به نظر بسیاری از مسافران، هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا را میتوان بهترین هتل آنتالیا دانست، چرا که این هتل به واسطه ی امکاناتی که دارد، برای اقامت بسیار جذاب است.

نگاهی به هتل ریکسوس پریمیوم

هتل ریکسوس پریمیوم برای سواحل اختصاصی اش شهرت جهانی دارد. این هتل که از زمان افتتاحش دو سالی بیشتر نمی گذرد، با 206 سوئیت و ویلای مجللش در نزدیکی دریا و درختان آناناس، در آغوش طبیعت جای خوش کرده است.
این هتل اقامتی آرام و بدون دغدغه را با منظره زیبای کوه ها و دریا از میان درختان انبوه به مهمانانش پیشنهاد می دهد.
این هتل در مساحت 76500 متر مربع بنا شده است و تمام آنچه دنیا از یک اقامت رویایی انتظار دارد، در خود جای داده است.

هتل ریکسوس پریمیوم

هتل ریکسوس پریمیوم

رستوران و بار هتل ریکسوس پریمیوم با بهترین و متنوع ترین منوها در خدمت مشتریان هستند و چه در فضای رستوران و چه در اتاق به صورت 24 ساعته سرویس دهی دارند. انواع غذاهای ایتالیایی، ترکی و بین المللی در کنار منوی دریایی توسط سرآشپز مجرب هتل به صورت بوفه آزاد به پذیرایی از مهمانان می پردازند.

در ریکسوس پریمیوم، آرامش دریا ، باغ ها و جنگل با تفریح و سرگرمی در هم آمیخته و مهمانان می توانند از کلوب و بار Nox, Rixos Exclusive Club, Rixos Lounge, High Light برای داشتن زندگی شبانه ای خاطره انگیز، استفاده کنند.

هتل ریکسوس پریمیوم

هتل ریکسوس پریمیوم

همچنین Rixy Club می تواند کودکان را با متنوع ترین برنامه ها سرگرم کند. اسپای Anjana با 730 متر مربع زیر بنا، می تواند با برنامه های ماساژی آسیای شرقی و تراپی هایش، لحظاتی آرام برای مهمانان رقم زند و ذهن آنها را از دغدغه ها دور نگه دارد.
این هتل در هر فصل برنامه های تفریحی و شاد متفاوتی برگزار می کند. هدف اصلی رسکوس پالم، جلب رضایت 100 درصدی مشتریانش است.
با توجه به آنچه درباره این هتل گفته شد، به نظر می رسد برای تور نوروز 1396 اقامت در هتل ریکسوس پریمیوم می تواند گزینه خوبی باشد.

هتل ریکسوس پریمیوم

هتل ریکسوس پریمیوم

هتل ریکسوس پریمیوم

هتل ریکسوس پریمیوم

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.