021-44012068

پر طرفدارترین جاذبه های گردشگری آنتالیا

پر طرفدارترین جاذبه های گردشگری آنتالیا

آنتالیا برای هر کسی چیزی دارد. اگرچه همه ی جاذبه های گردشگری آن تاریخی نیست این شهر می تواند شما را به یک ناهار فوق العاده در تور آنتالیا با آب های مدیترانه و ساحل فوق العاده دعوت کند.

1-شهر قدیمی kaleici: شهر هزار تو مانند kaleici برای قدم زدن ساخته شد.شهری با دیوارهای سفید و سقف های قرمز حالا به محلی برای رستوران ها،مغازه های سوغاتی و موزه های هنر تبدیل شده است. اگر چه بیشتر محیطی برای تنفس در محیط هوای قدیمی است جاذبه هایی هم برای توریست هایی که هوای بازدید دارند را دارد.

میدان اصلی کاله کاپیسی یک ورودی قلعه سنگی دارد همچنین می توانید مناره ای را ببینید که در قرن 19 بوسیله ی آتش سوزانده شد .

2-بندرگاه قدیمی:این بندرگاه قدیمی که در میان پوششی از صخره ها قرار گرفته است،اجتماع زیبایی از بوتیک ها،کافه ها و بازارهای مدیترانه ای است.با توجه به محیط و اتمسفر آرامشبخشی که دارد، تصور اینکه روزگاری قطب اصلی اقتصادی آنتالیا بوده است کمی سخت است.اما از قرن دوم تا بیستم، اینجا قطب اصلی داد و ستد و تجارت به شهر و نواحی اصلی دوروبر بوده است.

3-موزه ی آنتالیا:اگر به سفر و تاریخ ترکیه علاقه مندید پس اصلا این موزه ی عالی را در تور آنتالیا از دست ندهید.اگر وقت کمی دارید و نمی تونید از همه ی جاذبه های گردشگری دیدن کنید،حتما از گالری موزاییک دیدن کنید ،نمای نقره ای آسپندوس و مجسمه های perge.

 

تور آنتالیا

تور آنتالیا

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.