021-44012068

هتل Likya Gardens Hotel

هتل Likya Gardens Hotel

آیا میدانید برخی از امروز و یا حتی مدت ها قبل برای تعطیلات پیش رو برنامه ریزی میکنند؟ درست است، اقدام برای خرید تور نوروز 96 از امروز هم دور از انتظار نیست. چرا که انتخاب یک مکان مناسب برای گردشگری زمانبر است. از سوی دیگر ممکن است مسافرانی زودتر از شما اقدام به رزرو تور کنند و موقعیت های خوب از شما گرفته شود. حال اگر شما برای نوروزتان قصد سفر به ترکیه را دارید با ما نگاهی به هتلی زیبا در این کشور بیندازید.

محیطی زیبا و آرامشی وصف نشدنی در هتل Likya Gardens Hotel

رزرو هتل | Likya Gardens Hotel

رزرو هتل | Likya Gardens Hotel

 

رزرو هتل در ترکیه نباید تنها به استانبول و آنکارا محدود شود. ترکیه کشوری است با شهرهای بسیار زیبا که هر کدامشان جاذبه گردشگری خاصی برای خود دارند. در کنار نوار ساحلی، شهرهای مختلف هر کدام موزه، اماکن تاریخی، اماکن تفریحی و چیزهای بسیار دیگری برای عرضه به مهمانانشان دارند.
یکی از هتل های خوب ترکیه Likya Gardens Hotel است که در منطقه کالکان قرار دارد. این هتل برای محیط لوکس و کافه – رستوران های خاصش شهرت دارد.

تور نوروز 96 با Likya Gardens Hotel

تور نوروز 96 با Likya Gardens Hotel

هتل Likya Gardens Hotel در نزدیکی ساحل است و منطقه ساحلی اختصاصی در اختیار مشتریانش قرار می دهد. جدای از ساحل، اتاق های هتل به صورتی ساخته شده اند که نمای زیبایی از کوه ها و مناطق سرسبز اطراف دیده می شود.
آنچه در هتل Likya Gardens Hotel تجربه می کنید تنها یک اقامت چند روزه نخواهد بود بلکه روزهایی پر خاطره در محیطی لاکچری و منحصر به فرد با خدماتی خاص و میزبانانی مهمان دوست و مهربان است.

رزرو هتل | Likya Gardens Hotel

رزرو هتل | Likya Gardens Hotel

در کالکان چه کارهایی باید انجام داد

 

LYCIAN SARCOPHAGUS

LYCIAN SARCOPHAGUS

وقتی به منطقه کالکان سفر می کنید، از LYCIAN SARCOPHAGUS که به معنی تابوب عظیم است دیدن کنید. این سنگ عظیم در وسط شهر قرار دارد و قدمت آن به قرن چهارم پیش از میلاد بر می گردد.

کلوب ساحلی کالکان

کلوب ساحلی کالکان

کلوب ساحلی کالکان جای مناسبی برای کودکان است. بازی های آبی بسیاری با حداکثر امنیت در این کلوب تعبیه شده است. برای بزرگسالان هم تفریحات متنوعی تدارک دیده شده است.

سایت توریستی Sidyma

سایت توریستی Sidyma

سایت توریستی Sidyma چندان شناخته شده نیست زیرا جاده دسترسی به آن سال ها با مشکلات زیادی روبرو بود. این منطقه جای بسیار مناسبی برای کوهنوردی و پیاده روی در دل جنگل و از میان رودخانه هاست.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.